Escytująca, romantyczna opowieść

Escytująca, romantyczna opowieść

Opowieści romantyczne to chyba taki prawdziwy miód na serce każdej kobiety. Niezależnie od tego, czy mowa jest o kobietach samotnych, mężatkach, emerytkach, młodych mamach, czy też wielu innych kobietach – opowieści o miłości są przez nich mile widziane. Na szczęście, autorki i autorzy nie zawodzą czytelniczek. Jest wiele ciekawych propozycji – tych starszych i tych nowszych. Kilka z nich (a tak naprawdę kilkanaście) dla swoich fanek ma Nana Bekher. Warto poznać “Tancerz. Faceci do wynajęcia dostępne w najlepszej księgarni“, jak również inne książki, jakie można znaleźć w jej dorobku.

Rewolucja w życiu

Co potrafi dokonać takie uczucie, jak miłość? Wielkiej rewolucji, która jest w stanie wywrócić wszystko do góry nogami. Doskonałym dowodem na to jest wyżej wymieniona książka, jak również inne należące do tej serii. Co prawda, każda z tych historii jest fikcyjna, ale łatwo wyobrazić sobie, że dzieje się naprawdę. Nana Bekher to utalentowana autorka, która ma na koncie wiele książek. Każda z nich cieszy się dobrą opinią pokazując, że miłość to potężne uczucie, które dokonuje wielu dziwnych, śmiałych, ekscytujących rzeczy, jakich żaden człowiek mógłby się nie spodziewać.

Uczucie gorące jak salsa

Tytułowym tancerzem jest Filip, który postanowił wyjechać do Hiszpanii, aby tam uczyć tańca. Jako instruktor chciałby zarobić na realizację własnego marzenia – otwarcie szkoły tańca. Pod jego skrzydła trafia małżeństwo – Eliana i Augustin. Kobieta ma nadzieję, że dzięki nauce salsy, uczucie między nią a jej mężem wybuchnie na nowo z potężną mocą. Tym bardziej, że pod okiem Filipa mają uczyć się gorącej salsy. Nauka nie idzie tak jak sobie to Eliana zaproponowała. Tzn. ona i jej mąż uczą się intensywnie, ale myśli kobiety odbiegają od męża w stronę…Filipa. Eliana wie, że tak nie powinno być, ale coraz trudniej jest się temu oprzeć. Co na to instruktor? Co na to Augustin? Porywający romans, który jest idealną propozycją dla wszystkich miłośniczek takich opowieści. Nana Bekher jak zwykle stanęła na wysokości zadania.

Daniel