Loading
Wakacje w Ciechocinku

Twój perfekcyjny urlop.

Aby przyjemnie spędzić czas, odwiedzający Ciechocinek szukają dla siebie noclegu w odpowiednim standardzie, któremu towarzyszyć będzie rozsądna cena. W ten sposób trafiają zwykle na ofertę „Komfortowych domków przy Parku Zdrojowym w Ciechocinku”, które są częścią czterogwiazdkowego hotelu Amazonka Conference & SPA. Dlaczego z tej oferty warto skorzystać?

Odpowiedź zdaje się oczywista. Większość gości Ciechocinka pojawia się w nim, by odpocząć od obowiązków i naładować akumulatory w ciszy i spokoju. Taką ciszę i spokój oferują całoroczne domki w Hotelu Amazonka. Obiekt usytuowany jest we wschodniej części sławnego Parku Zdrojowego. Jest jednocześnie blisko głównych ciechocińskich atrakcji, z rozsławiającymi miasto tężniami solankowymi na czele.

Dla gości istotne jest, aby po skorzystaniu z atrakcji miasta powrócić do domku i wypocząć w komfortowych warunkach. Te oferuje właśnie Hotel Amazonka Conference and Spa. Jak przystało na czterogwiazdkowy hotel, w prywatnej łazience każdego z domków goście hotelu znajdą bezpłatny zestaw kosmetyków, szlafrok czy suszarkę do włosów. Całość prysznic wraz z toaletą. W samym domku goście znajdą między innymi minibar, telewizor LCD z kanałami kablowymi, aneks kuchenny z czajnikiem i przyborami kuchennymi i lodówką. Te całoroczne domki są wyposażone w klimatyzację. W każdym dostępne jest wifi.

Restauracja Amazonka

Smaczna kuchnia kujawska

Ciechocinek to miejsce, które odwiedzane jest tłumnie przez cały rok. Niestety, pogoda w naszym kraju bywa kapryśna. Oznacza to, że nie każdy będzie chciał korzystać z oferty miasta, gdy pada albo jest zbyt zimno. W wielu przypadkach oznacza to po prostu nudę i zepsuty wyjazd – ale nie w Hotelu Amazonka. Restauracja, o której napisano już wiele, zapewnia ucztę dla podniebienia.

Goście doceniają to co robimy

Wysokie oceny na Google

Jak pokazują opinie tych, którzy z Hotelu Amazonka w Ciechocinku skorzystali, oferta apartamentów trafia do szerokiego i co najważniejsze, zadowolonego grona klientów. Średnia kilkuset ocen wynosi 9 na 10, co oznacza jedno: komfortowe domki w Hotelu Conference and Spa to ścisła czołówka, są w ocenie gości znakomite.