“Tancerz” – historia o przewrotnej miłości

“Tancerz” – historia o przewrotnej miłości

Książka autorstwa Bekher Nana pod tytułem “Tancerz. Faceci do wynajęcia” jest historią przewrotnej miłości oraz namiętności, która uderza w najmniej odpowiednim momencie. Opowiada o próbie wzbudzenia ognia w miłości, która przynosi dokładnie odwrotny skutek.

O czym jest książka “Tancerz. Faceci do wynajęcia”?

Książka pt. Tancerz. Faceci do wynajęcia (najchętniej kupowane) opowiada równoległą historię dwóch bohaterów, których połączy przewrotny los w najmniej spodziewanym momencie.

Główna bohaterka – Eliana prowadzi świetne życie, ma rodzinę, przystojnego męża Agustina, syna i piękny dom. Wszystko to jednak jest powierzchowne, ponieważ Eliana przechodzi przez poważny małżeński kryzys spowodowany przez zdradę męża. Główna bohaterka stara się naprawić relacje z mężem i poukładać ich życie małżeńskie dla dobra syna. Jednak starania męża o odbudowanie małżeństwa oraz zapewnienia o jego miłości do żony wydają się być nieprawdziwe.

Celem spędzenia wspólnego czasu i znalezienia wspólnego języka Eliana wykupuje sobie i mężowi indywidualny kurs salsy. Zajęcia prowadzi przystojny instruktor Filip, który od dziecka marzył o karierze tancerza. Zmysłowe ruchy, prywatność i pasja Filipa powoduje, że Eliana zaczyna żywić uczucia do instruktora tańca.

Jest to książka opowiadająca o miłości, namiętności, pasji oraz o kryzysach, wątpliwościach i problemach związanych z tym uczuciem. Eliana bowiem musi zastanowić się co jest w jej życiu najważniejsze oraz z kim chciałaby spędzić resztę życia.

Seria książek “Faceci do wynajęcia”

Książka “Tancerz. Faceci do wzięcia” jest ósmą książką z serii “Faceci do wynajęcia”. Cykl książek składa się z historii głównych bohaterów, z których jednym jest mężczyzna, który wprowadza chaos w miłości. Tytułowymi facetami są trener, ogrodnik, kucharz, aktor, strażak, pilot, ratownik, weterynarz oraz tancerz.

Kim jest Nana Bekher?

Nana Bekher jest absolwentką kierunku pedagogika na uczelni Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jest również autorką romansów, erotyków i fantastyki. Pisanie książek, opowieści o miłości, pasji i intymności jest jej pasją. Spod pióra Nany Bekher wyszły również książki pt.”Nieznośny Milioner”, “Zamknij oczy”, “Niebiańskie Tsunami”, czy “Pokusa dotyku”.

Daniel